top of page
online-diyet2.jpg

Online Beslenme Danışmanlığı Nedir?

    Online beslenme danışmanlığı, bize uzakta olan ya da ofisimize gelmesi mümkün olmayan kişilerle, uzaktan iletişim araçları sayesinde irtibat kurularak düzenli takibin sağlandığı program şeklidir. Özünde ofisimizde sağladığımız danışmanlıkla arasında hiç bir fark yoktur. Sadece koşullar gereği uzaktan takip sağlanabilmektedir.

     Bireysel beslenme ve diyet danışmanlığı, kişinin hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanan bilimsel beslenme programıdır.    

Her insan vücut yapısı, beslenme alışkanlıkları, yaşam şekli, çalışma koşulları ve daha başka bir çok konuda birbirinden farklıdır. İşte bunlar göz önünde bulundurulduğunda herhangi bir diyet sizin için doğru olmayacaktır. Doğru beslenme şeklini kazanabilmek için sizinle ilgili bütün detaylar değerlendirilerek, sağlıklı, uygulanabilir bir beslenme ve egzersiz programı planlanmalıdır.​

  • Fiziksel özellikleriniz

  • Sevdiğiniz yiyecekler ve eski beslenme alışkanlıklarınız

  • İşiniz, iş yeri koşullarınız, çalışma saatleriniz ve çalışma şekliniz

  • Yaşadığınız ortam, aile yaşantınız, ev koşulları, kimlerle yaşadığınız, hayatınızı paylaştığınız insanların beslenme alışkanlıkları ve imkanlarınız

  • Size uygun olan egzersiz programları ve zamanınız

  • Sağlık problemleriniz

    Ve sizin önerileriniz göz önünde bulundurularak yeni yaşam programınız hazırlanır.

   Bütün bunların yanı sıra hayatınızda değişiklik yapmak zordur ve bunu başarmaktaki en önemli destek de motivasyondur. Bizim en önemli misyonlarımızdan biri de bu motivasyonu size sağlamaktır. Düzenli haftalık kontroller, ölçümler ve yapacağımız motivasyon seansları, başarıya ulaşabilmeniz için sizi destekleyecektir.

    Bu süreci bizimle ister ofisimize gelerek yüz yüze isterseniz telefon veya internet gibi iletişim araçları ile uzaktan (online diyet) bağlanarak da geçirebilirsiniz.

bottom of page